Seascape Cottage On Kangaroo Island

Belangrijkste voorzieningen

  • 140 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze gesitueerde in Baudin Beach Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach ligt op rijafstand van 10 minuten van de Sunset Food & Wine en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    De Brown Beach Camping is op 2 km verderop gesitueerd. Deze 140 m² grote villa bevindt zich ook vlak om de hoek van Baudin Beach Art Gallery.

    Deze 3-slaapkamer Seascape Cottage On Kangaroo Island heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Dit vakantiehuis is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach

    Deze 3-slaapkamer Seascape Cottage On Kangaroo Island heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Andere info foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Andere info foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Interieur foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Andere info foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Macro Details foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Natuur foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Strand foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Buitenkant foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Buitenkant foto Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach Buitenkant foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 140 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is Seascape Cottage On Kangaroo Island huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Seascape Cottage On Kangaroo Island.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Seascape Cottage On Kangaroo Island Baudin Beach